Založ si blog

(Po)tápajúce sa duo Truban – Beblavý

Je tragikomické sledovať počínanie liberálnej koalície PS/SPOLU, tzv. nádeje bratislavskej kaviarne, v rámci prebiehajúcej volebnej kampane. Začalo to „nevinným“ drogovým excesom a navádzaním na toxikomániu, pokračovalo gorilím mláďaťom a končí to hysterickými záchvatmi oboch „budúcich“ premiérov. Po klamstve s volebnými preferenciami a manipulovanými prezidentskými voľbami občania prekukli týchto „politických šmejdov“ a ich preferencie permanentne klesajú. Z pripravených odborných riešení pre „zaostalé Slovensko“ zostal len zdrap papiera a fenomenálny tandem začal brázdiť Slovensko, aby sa pýtal občanov, čo ich trápi. Čítate dobre, teraz idú zisťovať, aké problémy ľudí trápia a narýchlo začínajú chystať nejaký nový programovo-mediálny mix. Pripomína to fungovanie známej rozprávkovej dvojice PAT a MAT. Vytvoria niečo, čo je v reálnom živote nepoužiteľné alebo nepotrebné, a potom to „vylepšujú“ až to celé skolabuje.

Liberálnym slniečkam dokonca nepomáha ani pozastavenie účinnosti 50-dňového moratória na zverejňovanie volebných prieskumov na základe podnetu ich „nestrannou“ prezidentkou.

Čo teda môžeme ešte očakávať?

Topiaci sa aj slamky chytá a prvé indície nám už niečo naznačujú. Otravovanie ľudí priamo doma cez door to door kampaň (od dverí k dverám), zvážanie liberálov na mítingy Kotlebovcov, prevažne z rómskych osád, ako aj silené mediálne pretláčanie tohto podareného dua (2 neparlamentných strán) všetkými významnými televíznymi médiami. Vzorová ukážka zvrátenej liberálnej demokracie „slušnoľudí“ v praxi.

Nabádam však k ostražitosti, pretože títo ľudia sú schopní kvôli túžbe po moci použiť aj nekalé už v minulosti overené zákerné praktiky. Poučme sa a nedopusťme scenár ukrajinského majdanu!

Ďakujem za prečítanie.

Peter Oremus

Liberálna chobotnica

24.02.2020

Dlhodobo sme svedkami skrytého nebezpečného plánu prebratia moci v našom štáte liberálnymi hráčmi a ich prisluhovačmi. Akože „nové“ progresívne a ultraliberálne politické strany, mainstreamové viac »

Ultra-liberálna demokracia je aj o pyžamovej žúrke v NR SR

21.02.2020

Národná Rada Slovenskej republiky je náš jediný ustavodarný a zákonodarný orgán. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu. Zohráva dôležitú úlohu pri budovaní Slovenskej viac »

„Mafián“ Kiska vedel, prečo v zahraničí hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.

14.02.2020

Nové video o pozadí pochybných prevodov pozemkov pod Tatrami nám vysvetľuje, prečo má „anjel“ Kiska taký záujem o post ministra vnútra SR. (1.časť - tu) Dnes už nikto hádam neuverí jeho viac »

svätojánska noc, oheň, ruka

Pred úradom ukrajinského prezidenta sa podpálil muž

26.02.2020 15:42

Mužovi poskytli prvú pomoc príslušníci bezpečnostných zložiek, skončil však s ťažkými zraneniami.

cibulková

Osobnosti upozorňujú na extrémizmus a vyzývajú k voľbám

26.02.2020 15:24

Dvanásť slovenských osobností v spolupráci s iniciatívou Mladí proti fašizmu pripravilo video, v ktorom približujú hrozbu extrémizmu a pripomínajú historické udalosti.

Gábor Grendel

Podľa prokuratúry je Grendelova obžaloba dôvodná

26.02.2020 14:36

Obžaloba Gábora Grendela nie je postavená iba na vykonštruovanej výpovedi Kočnerovej novinárky. Tvrdí to prokuratúra, ktorá údajne má aj viacero ďalších priamych a nepriamych dôkazov.

rušeň, vlak, zssk

Vlak v Piešťanoch usmrtil človeka

26.02.2020 14:28, aktualizované: 15:51

Cestujúci z vlaku vystúpili cez dva vozne, ktoré boli ešte na nástupišti.

peteroremus

Je čas víťaziť, cítim pronárodne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 36184x
Priemerná čítanosť článkov: 4523x

Autor blogu

Kategórie