Založ si blog

Liberálna chobotnica

Dlhodobo sme svedkami skrytého nebezpečného plánu prebratia moci v našom štáte liberálnymi hráčmi a ich prisluhovačmi. Akože „nové“ progresívne a ultraliberálne politické strany, mainstreamové média ovládané oligarchiou, rafinovaná sieť zahraničných mimovládok a „nadstranícka“ progresívna prezidentka konajú podozrivo vzácne v zhode. Ako náhle aj príde k nedorozumeniu napríklad prezidentka odpovie novinárovi, že by Kisku nevymenovala ak bude stále trestne stíhaný za svoje delikty (čo každý chápe za samozrejmosť) hneď nasleduje telefonát s Kiskom a všetko je vysvetlené. Ona to tak nemyslela! „Madam excelencia“ dokonca chápe a podporuje agresívne narúšanie legálne zvolaných mítingov konkurenčnou parlamentnou stranou a sama by sa pridala, keby nie je prezidentkou k liberálnym fanatikom, odkiaľ sama vzišla. Podozrivo je však ticho, keď nové Kiskové videá jasne hovoria o mafiánskych praktikách a scudzení pozemkov pod Tatrami samotnými bývalým prezidentom. Najväčší „anjel“ je s „madam excelenciou“ v náramnej súhre dokonca sa dáva do polohy jej šéfa, keď si dovolí dopredu predpovedať reakciu prezidentky, pokiaľ by parlament schválil sociálny balíček na poslednej parlamentnej schôdzi. Ani investigatívni novinári neriešia obsah videa o Kiskovi, ale hľadajú toho, kto to zavesil na internet. O Kočnerovej threeme už ani nemusíme hovoriť. Títo „investigatívni“ novinári selektívne vyberajú len Kočnerové konverzácie s politikmi súčasnej vládnej koalície. Pokiaľ ide o stretnutie alebo konverzácie Kočnera s Lipšicom, Sulíkom alebo Matovičom, tak je hrobové ticho. Samozrejme títo páni vyznávajú liberálne hodnoty a preto sú chránené druhy. Prečo média hlavného prúdu neriešia závažné podozrenia oligarchu J. Haščáka s objednávky vraždy nevinného novinára a organizovania tak štátneho prevratu na Slovensku. Každý si domyslí odpoveď, keď si prečíta Haščákové priznanie, že ním vlastnené média takisto ohýbajú fakty v prospech svojho majiteľa. Suma sumárum liberálna chobotnica s mafiánskymi praktikami kričí na vládnych politikov, že majú mafiánske praktiky. Jedna mafia chce nahradiť druhú mafiu. Tento mafiánsky a korupčný systém môžu zničiť len statoční a nezaťažení politici kandidujúci na kandidátkach antisystémových strán. Iba antisystémové strany nie sú súčasťou tohto skorumpované zločineckého systému a sú postrachom liberálnej mafie a aj tej vládnucej mafie.

Zabíja len koronavírus?

21.03.2020

Pandémia koronavírusu v plnej nahote odhaľuje pomery v zdravotníctve nielen na Slovensku. Ako je to možné, že najvyspelejšie štáty sveta ako Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia alebo aj Taliansko nedokážu ošetriť a liečiť svojich občanov s akútnymi ťažkosťami? Zatiaľ hovoríme spolu o niekoľkých tisíckach pacientov, ktorí potrebujú byť na prístrojoch a mať [...]

Bulvarizácia politiky

12.03.2020

Výsledky parlamentných volieb potvrdili nezvratný vývoj slovenskej politiky. Tá sa stala obrazom skazeného spravodajstva médií hlavného prúdu, ktorý je charakteristický tromi S – sex, slzy, sadizmus. Správy natočené v niektorom z týchto motívov sú zárukou predaja a tým pádom ziskov. Normálne objektívne správy, bežné informácie, užitočné rady, spravodajstvo [...]

Ultra-liberálna demokracia je aj o pyžamovej žúrke v NR SR

21.02.2020

Národná Rada Slovenskej republiky je náš jediný ustavodarný a zákonodarný orgán. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu. Zohráva dôležitú úlohu pri budovaní Slovenskej republiky ako moderného a demokratického štátu. Máme pár dní do najdôležitejších parlamentných volieb od vzniku samostatnej republiky a s hrôzou sledujem ako sa z Národnej Rady [...]

Sudán protesty obete pamiatka pochody

Povedie zdraženie chleba opäť k zmene režimu v Sudáne?

09.04.2020 01:25

Posledné zdraženie chleba vyvolalo v roku 2018 v Chartúme a neskôr i ďalších mestách pouličné protesty proti prezidentovi Bašírovi, ktoré skončili jeho zosadením.

Jemen / vojak / vojaci / armáda /

Rijádom vedená koalícia vyhlásila v Jemene prímerie v boji s povstalcami

08.04.2020 23:03

Dvojtýždňové prímerie v boji so šiitskými povstalcami bolo koalíciou vedenou Saudskou Arábiou vyhlásené v súvislosti s epidémiou koronavírusu.

Lietadlová loď Roosevelt

Záchranca námorníkov zo zamorenej lietadlovej lode potopil ministra

08.04.2020 22:06

Kapitán jadrovej lietadlovej lode i americký minister vojenského námorníctva zaplatili za reakciu na zamorenie obrieho plavidla koronavírusom svojim postom.

Kosovo / Serbia /

Kosovo je pripravené na obnovenie dialógu so Srbskom

08.04.2020 21:55

Úradujúci kosovský premiér Albin Kurti o tom zámere ubezpečil Miroslava Lajčáka, osobitného predstaviteľa EÚ pre dialóg medzi Belehradom a Prištinou.

Peter Oremus

Pravdu pochopia len tí, čo sa jej neboja.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 43836x
Priemerná čítanosť článkov: 4384x

Autor blogu

Kategórie