Založ si blog

Parazitovanie majú v krvi!

Slovenskú politickú scénu ovládli liberálni aktivisti z tretieho sektora. Napriek tomu, že tretí sektor má v zmysle svojej podstaty a základnej definície byť apolitický a fungovať na princípe dobrovoľnosti bez nároku na pravidelnú finančnú odmenu, na Slovensku to zjavne neplatí. Realitou je, že už niekoľko desaťročí zopár vyvolených mimovládnych organizácií, nadácií a iniciatív štedro dotovaných zo zahraničia, nám tu rozvratným spôsobom zasahuje do verejného, politického diania v našom štáte a bez hanby parazitujú aj na našich štátnych dotačných schémach. Celé tie roky sú zvyknutí natŕčať ruku, aby dostáli štedrú dotáciu z našich daní na rôzne vymyslené projekty a podvratné aktivity (workshopy, hackathony, festivaly, pride pochody a iné). Parazitovanie majú v krvi a neštítia sa naozaj ničoho. Dokonca aj vraždu dvoch mladých ľudí mnohí títo treťosektoroví paraziti zneužili na svoju sebaprezentáciu a získanie rýchleho politického kapitálu prostredníctvom vystupovania na protestných pódiách. (Bratislava, Nitra, Žilina …) Ďalším názorným príkladom ich priživovania je účasť týchto liberálnych aktivistov na mítingoch pronárodných strán. Keďže ich uletený program nikoho nezaujíma, využívajú opätovne svoju celoživotnú schopnosť parazitovať a narúšajú legálne zhromaždenia svojich politických súperov s jediným cieľom strhnúť moc v štáte na svoju stranu. Scenár „ukrajinského majdanu“ tak visí doslova na vlásku. Doteraz neviditeľná chobotnica tretieho sektora odhaľuje svoju tvár. Občania až dnes zisťujú kto je ten nevinný tretí sektor, ako je financovaný, organizovaný a aký má svoj skutočný cieľ. Suverénny štát, tradičná rodina, národná a kresťanská kultúra je pre nich niečo zaostalé a trápne. Liberálni aktivisti, ktorí celý život len parazitovali a nikdy poriadne nepracovali, chcú dnes riadiť štát. Ako bude ich riadenie v praxi vyzerať, môžu dnes názorne vidieť napríklad občania mesta Nitra.

 

Ďakujem za prečítanie.
Peter Oremus

Liberálna chobotnica

24.02.2020

Dlhodobo sme svedkami skrytého nebezpečného plánu prebratia moci v našom štáte liberálnymi hráčmi a ich prisluhovačmi. Akože „nové“ progresívne a ultraliberálne politické strany, mainstreamové viac »

Ultra-liberálna demokracia je aj o pyžamovej žúrke v NR SR

21.02.2020

Národná Rada Slovenskej republiky je náš jediný ustavodarný a zákonodarný orgán. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu. Zohráva dôležitú úlohu pri budovaní Slovenskej viac »

„Mafián“ Kiska vedel, prečo v zahraničí hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.

14.02.2020

Nové video o pozadí pochybných prevodov pozemkov pod Tatrami nám vysvetľuje, prečo má „anjel“ Kiska taký záujem o post ministra vnútra SR. (1.časť - tu) Dnes už nikto hádam neuverí jeho viac »

Za ľudí / Andrej Kiska

Šuliga vypovedal o tzv. Kiskových videách

26.02.2020 17:00

Šuliga vystupuje v prvom zverejnenom zázname a rozpráva o pozemkovej kauze bývalého prezidenta Andreja Kisku (Za ľudí).

Slovinsko vláda budúcnosť Janša

Novým slovinským premiérom sa stane Janez Janša

26.02.2020 16:58

Janša bol slovinským premiérom už v rokoch 2004 až 2008 a potom znova v rokoch 2012 až 2013.

svätojánska noc, oheň, ruka

Pred úradom ukrajinského prezidenta sa podpálil muž

26.02.2020 15:42

Mužovi poskytli prvú pomoc príslušníci bezpečnostných zložiek, skončil však s ťažkými zraneniami.

cibulková

Osobnosti upozorňujú na extrémizmus a vyzývajú k voľbám

26.02.2020 15:24

Dvanásť slovenských osobností v spolupráci s iniciatívou Mladí proti fašizmu pripravilo video, v ktorom približujú hrozbu extrémizmu a pripomínajú historické udalosti.

peteroremus

Je čas víťaziť, cítim pronárodne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 36192x
Priemerná čítanosť článkov: 4524x

Autor blogu

Kategórie