Založ si blog

„Mafián“ Kiska vedel, prečo v zahraničí hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.

Nové video o pozadí pochybných prevodov pozemkov pod Tatrami nám vysvetľuje, prečo má „anjel“ Kiska taký záujem o post ministra vnútra SR. (1.časť – tu) Dnes už nikto hádam neuverí jeho trápnym výhovorkám o politickej pomste a diskreditácii zo strany SMERU-SD. Tých medializovaných káuz je už akosi priveľa. Aktérom všetkých medializovaných káuz bol samotný Kiska a vždy v pozícii hlavného hráča. On rozhodoval, on platil, on profitoval, nefiguroval v uvedených kauzách ako niekoho pomocník alebo podriadený, ktorý musel plniť príkazy.  Kiska bol vždy hlavná postava, ktorá to celé režírovala. Keď si však uvedomíme, čo má tento človek na rováši, musí nám prebehnúť mráz po chrbte. Niektorí organizátori „skorumpovaných“ mítingov Za slušné Slovensko verejne prezradili kto stál v skutočnosti v pozadí, kto to celé režíroval. Zaúčtovanie prezidentskej kampane do nákladov vlastnej spoločnosti a ešte požiadať o vrátenie DPH je dokonca tromfnutie samotného Baštrnáka. Klamstvá o organizovaní mítingu jeho strany Za ľudí v Levoči je len slabý odvar toho, čo tento jedinec dokáže pre moc a peniaze urobiť. Je v našom národno-štátnom záujme aby takýto človek nezasadol na ministerské alebo nedajbože premiérske kreslo. Doterajší skorumpovaní politici sú proti nemu len kominárski učni.

Ďakujem za prečítanie.

Peter Oremus

Liberálna chobotnica

24.02.2020

Dlhodobo sme svedkami skrytého nebezpečného plánu prebratia moci v našom štáte liberálnymi hráčmi a ich prisluhovačmi. Akože „nové“ progresívne a ultraliberálne politické strany, mainstreamové viac »

Ultra-liberálna demokracia je aj o pyžamovej žúrke v NR SR

21.02.2020

Národná Rada Slovenskej republiky je náš jediný ustavodarný a zákonodarný orgán. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu. Zohráva dôležitú úlohu pri budovaní Slovenskej viac »

RÓMOVIA – „CHRÁNENÝ DRUH“?

11.02.2020

Posledné rokovanie mestského zastupiteľstva v Nitre zase prinieslo názornú ukážku osobitého pohľadu na riešenie rómskej otázky. Liberálni aktivisti na čele s primátorom Hattasom (č.10 na viac »

Za ľudí / Andrej Kiska

Šuliga vypovedal o tzv. Kiskových videách

26.02.2020 17:00

Šuliga vystupuje v prvom zverejnenom zázname a rozpráva o pozemkovej kauze bývalého prezidenta Andreja Kisku (Za ľudí).

Slovinsko vláda budúcnosť Janša

Novým slovinským premiérom sa stane Janez Janša

26.02.2020 16:58

Janša bol slovinským premiérom už v rokoch 2004 až 2008 a potom znova v rokoch 2012 až 2013.

svätojánska noc, oheň, ruka

Pred úradom ukrajinského prezidenta sa podpálil muž

26.02.2020 15:42

Mužovi poskytli prvú pomoc príslušníci bezpečnostných zložiek, skončil však s ťažkými zraneniami.

cibulková

Osobnosti upozorňujú na extrémizmus a vyzývajú k voľbám

26.02.2020 15:24

Dvanásť slovenských osobností v spolupráci s iniciatívou Mladí proti fašizmu pripravilo video, v ktorom približujú hrozbu extrémizmu a pripomínajú historické udalosti.

peteroremus

Je čas víťaziť, cítim pronárodne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 36188x
Priemerná čítanosť článkov: 4524x

Autor blogu

Kategórie